Oops...
Slider with alias tm-04 not found.

Looking For A First-Class Financial Consulting Service?

Why Choose Us

Experienced

We have over 20 years experience providing expert financial advice.

Vibrant

A qualified, enthusiastic team of advisors are always here to help.

Professional

We always handle challenges in professional boundary and maintain our prestige.

Trustworthy

Forbes recognizes Finance Plus for expertise and integrity in consulting.

Teamwork

A commitment to common goals based on open and honest communication.

Personality

In Finance Plus, everyone is given the power to create and share ideas, without barriers.

Who We Are

Finance Plus is one of the world’s leading financial consulting firms. We work with clients to help them have a thorough look about their financial situations, make better decisions, get those decisions translated quickly into actions and sustain the momentum into the future.

What Our Clients Say

Pan Bogdan Anasiewicz wykazuj.ę się wysokim zaangażowanie oraz profesjonalizmem w swojej pracy, a także życzliwym i uczciwym podejściem do klientów. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy Agencję Ubezpieczeniową  – Bogdan Anasiewicz jako godnego zaufania partnera.

„Jest znakomitym partnerem dla naszych klientów, profesjonalnie doradza i dba o osoby, które obdarzyły go zaufaniem. Zachęcam do kontaktu z Panem Bogdanem, jestem pewien że otrzymacie Państwo kompletną i rzetelną informację na temat naszej oferty – a w przypadku decyzji o rozpoczęciu współpracy najlepszy możliwy serwis w zakresie ubezpieczeń.”

robert zegar

„Przede wszystkim Pan Bogdan Anasiewicz sprawia, że jako jego klient możesz czuć się spokojny. W ciągu naszej wieloletniej współpracy dbał o to aby przypomnieć mi o kończącym się ubezpieczeniu samochodu. W trybie ekspresowym wyszukiwał najlepsze oferty na potrzeby mojej firmy do zabezpieczenia przetargów. Dlatego też z przyjemnością polecam Państwu usługi Agencji Ubezpieczeniowej Pana Bogdana Anasiewicza.”

pawel piasecki

„Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe to pierwsza definicja jak mi przychodzi do głowy. Serdecznie polecam usługi Pana Bogdana Anasiewicza”

Find Adviser

Would you like to speak to one of our financial advisers over the phone? Just submit your details and we’ll be in touch shortly. You can also e-mail us for any further concern.
Monday to Friday : 8AM to 8PM
Sarturday : 9AM to 11AM
Sunday & Holidays : Closed

    Call Us Now 001 735 9193
    Emal Us info@financeplus.com
    Our Company 14 Tottenham Road