Oops...
Slider with alias tm-02 not found.

Czym się zajmuję?

Zajmuję się profesjonalnym doradztwem w zakresie ubezpieczeń. Pomagam moim klientom w wyborze najlepszej oferty z pełnej palety produktów ubezpieczeniowych. Doradzam w sprawach dotyczących przepisów prawa ubezpieczeniowego. W sytuacjach dotyczących nieszczęśliwego wypadku, itp. jestem do dyspozycji 24h na dobę.
agencja ubezpieczen lublin -spotkania z klientami

O mnie

Nazywam się Bogdan Anasiewicz i już od blisko 20 lat jestem licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym.
Cenię sobie najnowsze technologie, które pomagają mi utrzymać profesjonalny poziom w doradztwie w zakresie ubezpieczeń.
W mojej ofercie znajdą Państwo pełną gamę produktów ubezpieczeniowych, które dobieram do Państwa prywatnych i biznesowych wymagań. W ważnych sprawach jestem zawsze do dyspozycji klienta, nawet po godzinach pracy.

Paleta produktów

Wskaże Ci właściwą drogę

Pozwól sobie na komfort i poczuj się bezpiecznie
0
Ukrytych kosztów
100
% Satysfakcji
15000
Wystawionych Polis
5760
Doświadczeń z każdego dnia pracy

Jak mogę Ci pomóc?

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań zapewnię Ci dostęp do pełnej palety wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych. Zaoferuję Ci stałą obsługę i wsparcie przy formalnościach. Zaproponuję skorzystanie z wyjątkowych szans i sytuacji, abyś mógł najkorzystniej ubezpieczy swój dom, mieszkanie, samochód lub firmę.
Ubezpieczenia Komunikacyjne
90%
Ubezpieczenia Majątkowe
81%
Ubezpieczenia na Życie i Zdrowie
63%
Ubezpieczenia Turystyczne
81%
Ubezpieczenia dla Firm
72%
Pozostałe Produkty Ubezpieczeniowe
70%

Najnowsze Opinie Klientów

Pan Bogdan Anasiewicz wykazuj.ę się wysokim zaangażowanie oraz profesjonalizmem w swojej pracy, a także życzliwym i uczciwym podejściem do klientów. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy Agencję Ubezpieczeniową  – Bogdan Anasiewicz jako godnego zaufania partnera.

„Jest znakomitym partnerem dla naszych klientów, profesjonalnie doradza i dba o osoby, które obdarzyły go zaufaniem. Zachęcam do kontaktu z Panem Bogdanem, jestem pewien że otrzymacie Państwo kompletną i rzetelną informację na temat naszej oferty – a w przypadku decyzji o rozpoczęciu współpracy najlepszy możliwy serwis w zakresie ubezpieczeń.”

robert zegar

„Przede wszystkim Pan Bogdan Anasiewicz sprawia, że jako jego klient możesz czuć się spokojny. W ciągu naszej wieloletniej współpracy dbał o to aby przypomnieć mi o kończącym się ubezpieczeniu samochodu. W trybie ekspresowym wyszukiwał najlepsze oferty na potrzeby mojej firmy do zabezpieczenia przetargów. Dlatego też z przyjemnością polecam Państwu usługi Agencji Ubezpieczeniowej Pana Bogdana Anasiewicza.”

pawel piasecki

„Profesjonalne usługi ubezpieczeniowe to pierwsza definicja jak mi przychodzi do głowy. Serdecznie polecam usługi Pana Bogdana Anasiewicza”

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Ubezpieczenia - Lublin i okolice

Doświadczenie

Od 1997 roku pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Wystawiłem ponad 15.000 polis. Kilkaset razy, z powodzeniem pomagałem z formalnościami przy wypłatach odszkodowań po zgłoszeniu przez moim klientów: wypadku, pożaru, zalania, wybuchu, stłuczenia szyby i innych "nieszczęść".

Zaangażowanie

Wykorzystuję najnowsze technologie i nieustannie dbam o profesjonalny poziom mojej pracy. Od wielu lat biorę systematyczny udział w zajęciach Akademii Agenta Ubezpieczeniowego. Szkolenia są źródłem inspiracji i wielu pomysłów, pobudzają kreatywność, podnosząc efektywność w pracy.

Profosjonalizm

Moja praca jest moją pasją, dlatego na każdym etapie w pełni angażuję się w sprawy moich klientów. Pomagam klientom w formalnościach i spełniam ich oczekiwania. W waznych sprawach jestem do dyspozycji po godzinach pracy. Pełna satysfakcja klienta, jest dla mnie bardzo ważna.

Polisy Ubezpieczeniowe na każdą kieszeń

ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_komunikacyjne_AUBA
ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_nieruchomosci_AUBAci
ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_turystyczne_AUBA
ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_na_zdrowie_i_życie_AUBA
ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_lotnicze_AUBA
ubezpieczenia_lublin_ubezpieczenia_dla_firm_AUBA
Zadzwoń Teraz +48 601 396 486
Adres E-mail bogdan(małpa)anasiewicz.pl
Adres Lublin, ul.B.M. Cassino 53/108

Prośba o kontakt

Chciałbyś porozmawiać ze mną przez telefon?
Wypenij poniższy prosty formularz a będziemy wkrótce w kontakcie.
Możesz również wybrać kontakt mailowy w celu uzyskania dalszych informacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem

    Kontakt E-mailowy tymczasowo jest niedostępny - Przepraszamy!