Agent Ubezpieczeniowy Lublin – Bogdan Anasiewicz

O mnie

Nazywam się Bogdan Anasiewicz i już od blisko 20 lat jestem licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym.
Cenię sobie najnowsze technologie, które pomagają mi utrzymać profesjonalny poziom w doradztwie w zakresie ubezpieczeń.
W mojej ofercie znajdą Państwo pełną gamę produktów ubezpieczeniowych, które dobieram do Państwa prywatnych i biznesowych wymagań. W ważnych sprawach jestem zawsze do dyspozycji klienta, nawet po godzinach pracy.
  • 1997Kolejki do Warty, PZU i Hestji
  • 2000Telefon z budki, polisa przez kalkę, kalkulator
  • 2003Zgłaszanie szkód od Poniedziałku do Piątku od 7:00 do 15:00.
  • 2006Strony www, poczta e-mail, laptop
  • 2016Szybki internet, centralny rejestr polis, kolorowy druk laserowy
Niebawem minie 20 lat jak pracuję na rynku ubezpieczeń jako Agent Ubezpieczeniowy. W tym czasie widziałem jak w latach 90, z koniecem roku ustawiały się kolejki żeby kupić polisę oc PZU, Warty, Westy, Hestji - proszę nie mylić z ErgoHestią. Pamiętam, żeby zostać agentem ubezpieczeniowym wymagano kurs, który w Warcie trwał 3 miesiące, uczyłem się warunków ubezpieczenia, taryf do wyliczewnia składki. Wiedzę otrzymywaliśmy od najlepszych: Krzyśka Łukowskiego, Danuty Kędzierskiej, Wiesia Żolika, dyr Szyborskiego. Początkowo do klientów telefonowałem z budki telefonicznej, polisy pisałem przez kalkę, a składki liczył kalkulator. Zgłaszanie szkód w oddziale Warty odbywały się tylko w godzinach pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Kolejne lata przynosiły zmiany- oczywiście na lepsze. Przybywało nowych Towarzystw Ubezpieczeniowch, klienci mogli ubezpieczać coraz to nowe rzeczy, upowszechnił się telefon komórkowy, pojawiły się reklamy ubezpieczeniowe w telewizji. Następne lata wprowadzały do branży komputery, najpierw wielkie i drogie, potem 6kg-owe laptopy. Teraz mamy w branży miniaturyzację, szybki internet, centralne rejestry, polisy rejestrowane na serwerach i drukowane na kolorowych drukarkach, mamy strony www, pocztę e-mail, internet. Ten ogromny skok technologiczny otwiera nowe możliwości w kontaktowaniu się z klientem, jednak klienci nadal cenią sobie osobiste spotkania, dają one dużo satysfakcji ale też pozwalaję znaleść odpowiednią dla Ciebie ochronę, która da gwarancję pokrycia strat.

Czym się zajmuję?

Moja Misja

Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań zapewniam dostęp do pełnej gamy wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych. Oferuję moim klientom stałą obsługę i wsparcie przy formalnościach. Zaproponuję skorzystanie z wyjątkowych szans i sytuacji, abyś mógł jkorzystnie ubezpieczyć:
  • Dom lub/i mieszkanie
  • Samochód prywatny lub/i firmowy
  • Życie i zdrowie swoje lub/i najbliższych
  • Podróż i wypoczynek
  • i wiele więcej…